Podporte vznik školy novej generácie

Milí priatelia,

už viac ako 1300 z Vás, nám svojim podpisom vyjadrilo svoju podporu v našej snahe o založenie 1. montessori ZŠ v Prešove. Vznik tejto školy odobrilo aj mestské zastupiteľstvo mesta Prešov a svoju podporu nám písomne vyjadrilo aj samotné MŠVVaŠ  SR.

Aby sme mohli svoje brány otvoriť už v šk. roku 2022/23, potrebujeme získať značné finančné prostriedky, vďaka ktorým budeme môcť realizovať rekonštrukciu priestorov a plne vybaviť naše triedy a ostatné priestory školy.

Ak nám chcete na tejto ceste pomôcť, môžete tak urobiť rôznymi spôsobmi:

FINANČNÝ PRÍSPEVOK

Poukázaním ľubovoľného finančného príspevku cez platformu DARUJME.SK podporíte:

  • 150 žiakov/ročne, ktorí budú školu navštevovať
  • 20 učiteľov, ktorí budú môcť naplno realizovať svoj tvorivý potenciál
  • 500 študentov, ktorí získajú prax a reálne skúsenosti s montessori pedagogikou
  • 1000 občanov, ktorí budú môcť absolvovať tréningy na medzinárodnej úrovni a nadobudnúť prax priamo v priestoroch školy

Kiknutím TU a zaslaním pár eur môžete aj VY prispieť k lepšej budúcnosti nás všetkých.

MATERIÁLNY DAR

Nábytok v detskej veľkosti, stoly, stoličky, montessori materiály, ale aj zariadenie kancelárii. To všetko budeme potrebovať v druhej fáze nášho projektu a preto nás s konkrétnou ponukou môžete osloviť prostredníctvom kontaktného formulára.

POVEDZTE O NÁS VAŠIM ZNÁMYM

Ak viete o organizácii alebo jednotlivcovi, ktorý by rád podporil dobrú vec, povedzte mu o nás a našj škole. Stiahnite si leták so základnými informáciami TU alebo zdieľajte našu stránku.

ĎAKUJEME